Vinç Servis, Yedek Parça ve Modernizasyon

Ergo F Radyo Kumanda

Ergo F Radyo Kumanda

Kategori KUMANDALAR ,EXPROOF ÜRÜNLER ,Exproof Kumanda ,
Ürün Kodu
TEKLİF İSTE PDF İNDİR

HETRONIC ERGO F verici sanayinin önderi ERGO serisi el tipi vericilerin en yeni kuşağıdır. ERGO F 3 değişik Standard konfigürasyonda ve kullanıcıya özel programlama avantajlarına sahiptir. Hafıza Anahtarı teknolojisi, yeni ergonomik profil ve kolay uzaktan kurulum ERGO F’in üstün özelliklerinden birkaçıdır.

Hafıza Anahtarı teknolojisi ERGO F’in ayarlarınızı “hatırlamasını” sağlar, istenmeyen kullanımlara karşı cihazı kilitler ve kayıp veya çalıntı riskine karşı ayarları Hafıza Anahtarı Kapaklarına yedekler.

 

Konforlu ve iyi dengelenmiş ERGO F  vericiler elinizi iyi hissettirir. Pürüzsüz profili hassas kontrol sağlarken tüm tek elle yapılan çalışmalarda operatörün yorulmasını önler. Hetronic’in H-Link modem ve yazılımının gelişiyle manuel ayarlama tarihe karıştı. Bir cep bilgisayarı tüm ayarlarınıza ulaşabilir ve yapılandırabilirsiniz.

 

Uygulamalar

Öncelikle köprülü vinçlerde kullanılmasına rağmen, çok yönlü bir ürün olan ERGO F verici kaya kırıcılar, kule vinçler, tekne vinçleri, monoraylar gibi uygulamalar için de idealdir.

 

     8 Adete kadar 3 kademeli push buton ve opsiyonel push butonlar

     Start ve Stop

     Dahili Toggle Switch

     Geribeslemeli LCD Ekran

     100 metre çalışma mesafesi

      H-Link ile Programlama

      2.4 GHz MFSHL teknolojisi

      Hafıza anahtarı

      Bileklik ve opsiyonel el kayışı

      'AA' pillerle veya özel pil ile çalışma

      IP65 Koruma sınıfı

Web Tasarım - Global Medya