NE ARAMIŞTINIZ ?

Hakkımızda

Delfin; saygıdeğer üreticilerimizin, vinç arızalarını giderme, servis, modernizasyon ve vinç aksesuarları konularında ihtiyaçlarını sağlamak amacıyla kurulmuş, endüstriyel vinç servis şirketidir.

Kuruluşumuzdan beri amacımız; seçkin kadromuz ile en gelişmiş teknolojileri kullanarak yüksek standartta hizmet sunmak olmuştur. Uluslararası normlarda ar-ge çalışmaları, seminer ve konferanslar düzenlemek suretiyle personeline en iyi eğitimi vermeyi prensip edinmiş olan DELFİN VİNÇ kısa süre içinde başarı basamaklarını hızla çıkarak ülkemiz vinç servis sanayisinde yeri yadsınamaz bir konuma gelmiştir. Şirketimize bağlı makine mühendisi, teknik elemanları ve bu kadroyu yönlendiren, dalında uzman tecrübeli kişilerden oluşturmaktadır.

Şirketimizin çalışma yaptığı tüm birimlerde hizmet, o hizmet koluna giren teknik ve idari çalışmayı yapan, deneyimli makine mühendislerimizin denetiminde uzman personel ile yürütülmektedir.

Şirketimiz anlaşmalı hizmet verilen üretim tesislerinde duruma ve konumuna 7/24 hizmet vermektedir.

Can ve Mal varlığınızın güvende olduğunu hissetmeniz, DELFİN'in onurudur.


Neden Delfin?

DELFİN VİNÇ SERVİSİ & MODERNİZASYON personeli, vinç servis sektöründe tecrübelidir.

Personel Deneyim Tablosu

%8 0-10 yıllık deneyime sahip personel
%46 10-20 yıllık deneyime sahip personel
%23 20-30 yıllık deneyime sahip olan personel
%23 30-40 yıllık deneyime sahip olan personel

Tüm DELFİN VİNÇ SERVİSİ & MODERNİZASYON personeli; iş güvenliği, iş sağlığı, yüksekte güvenli çalışma, kaldırma iletme araçları ile güvenli çalışma, elektrikli vinçlerde bakım, vinç motorları, vinçlerde sürücü, çelik halat bakımı gibi konularda eğitim görmüş ve sertifika almaya hak kazanmışlardır.

Personel Eğitim Tablosu

İş Sağlığı Eğitimi
İş Sağlığı Eğitimi
İş Güvenliği Eğitimi
İş Güvenliği Eğitimi
Kaldırma İletme Araçlarında Güvenli Çalışma
Kaldırma İletme Araçlarında Güvenli Çalışma
Vinç Motorları
Vinç Motorları
Vinç Bakım
Vinç Bakım
Kaldırma İletme Araç Ehliyeti
Kaldırma İletme Araç Ehliyeti

DELFİN VİNÇ SERVİSİ & MODERNİZASYON;

  • Her zaman ileri teknoloji test araçlarını kullanır.
  • Orijinal ve yeni yedek parça kullanır ve bunu garanti eder.
  • En uygun çözümü düşük maliyet politikası ile üretir.
  • Servis araçları her zaman acil müdahale için hazır durumda tutulmaktadır.

 

Özarar Grup

Özarar Kaldırma Makinaları Sanayi A.Ş. 1959 yılında, İstanbul’da, Mithat Özarar tarafından çelik konstrüksiyon ve vinç hizmetleri veren bir mühendislik şirketi olarak kurulmuştur. Şirketimiz daha sonra 1968 yılında gelişen Türk sanayisine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla vinç üretimine başlamıştır. İlerleyen yıllarda üretim programını genişletmiş ve 2007 yılında Arslanbey, Kocaeli Sanayi Bölgesi’nde ikinci fabrikasını açmıştır. Özarar Kaldırma Makinaları Sanayi A.Ş, bugün Cevizli ve Arslanbey’deki iki fabrikasında, 150’yi aşkın çalışanıyla 3 kıtaya hizmet vermektedir.

 

https://www.ozarar.com/